Nasıl Çekildi ?

GRAVİTY NASIL ÇEKİLDİ ?


 

gravity-2k-hd-trailer-stills-movie-bullock-cuaron-clooney-20

alfonso-cuaron-sandra-bullock-george-clooney-gravity-set

2013 yılının en önemli filmlerinden biri olarak gösterilen ve bizim de bir hayli beğendiğimiz Gravity için akıllarda kalan en önemli soru tabii ki “Nasıl çekildi?” sorusudur. Filmden çıktığımız andan itibaren aylardır bu tartışmayı sürdürürken artık bu konuda bilgi sahibi olmamız mümkün.

Zira Warner Bros. tarafından yayımlanan kısa bir video, Gravity’nin nasıl çekildiği konusunda ipuçları veriyor. Bu videonun tamamı muhtemelen Blu-ray sürümünde ekstra içerik olarak da yer alacak ama Blu-ray’in çıkışını bekleyemiyorsanız, sizi aşağıdaki videomuza alalım.

Gravity, 650 milyon $’ı aşan gişe hasılatıyla Sandra Bullock ve George Clooney’in kariyerlerindeki en yüksek gelir elde eden yapım olmuş ve bilim kurgu sinemasının en başarılı yapımlarından biri olarak tarihe geçmişti. Eğer izlemediyseniz sizi eleştiri yazımıza alalım ve izlemenizi kesinlikle tavsiye ettiğimizi belirtelim.

Bu arada aşağıda izleyeceğiniz videonun sonunda inanılmaz büyük bir spoiler olduğunu da hatırlatalım. Eğer filmi izlemediyseniz aşağıdaki videonun son bölümünden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

İyi seyirler.

 

 

Kaynak:superkarga.com